flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Судді-спікери вчились основам спілкування з медіа

17 вересня 2018, 16:10

В рамках українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи на базі Центру судової комунікації Івано-Франківської області за підтримки територіального управління ДСА України в Івано-Франківській області та Апеляційного суду Івано-Франківської області 12-14 вересня 2018 року в Будинку правосуддя проводилися заходи спрямовані на підвищення професійної кваліфікації прес-служб судів області.

14 вересня 2018 року проведено тренінг для суддів-спікерів на тему «Основи спілкування з медіа, практика спілкування з медіа, кризові комунікації» в якому взяв участь суддя-спікер Апеляційного суду Івано-Франківської області Віталій Девляшевський.

З учасниками тренінгу працювали тренери: директор агенції Republic, експертка зі стратегічних комунікацій та PR Арина Сатовська та координатор з питань гендерної рівності та судового адміністрування українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи Людмила Чернявська.

Судді-спікери після отримання теоретичних знань та порад про спілкування з різними типами ЗМІ та форматами медіа-заходів мали можливість мали можливість тренуватись надавати коментарі на камеру.

Окрім того учасниками обговорено ґендерні аспекти комунікацій, розглянуто законодавчі та інституційні механізми забезпечення рівних прав  та можливостей жінок  і чоловіків, принципи ґендерної рівності.