flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Наша мета – слугувати справедливості! 

Наше покликання – захист прав і свобод громадян!

  Наші орієнтири – європейські цінності!    

 

(ст. 6 Європейської конвенції з прав людини закріплює право на справедливий суд)   

  

 Шановні відвідувачі!    

 

Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Апеляційного суду Закарпатської області веб-порталу Судова влада!   

 

Тут Ви зможете дізнатись про останні важливі новини діяльності суду, його керівництво, структуру, місцезнаходження та режим роботи, отримати інформацію щодо справ, призначених до розгляду та скористатись зразками заяв. 

Сподіваємось, що офіційний сайт нашого суду допоможе Вам знайти найнеобхіднішу інформацію. Водночас, будемо вдячні за конструктивні зауваження та пропозиції, що стосуються наповнення чи оновлення нашого веб-сайту. Їх пропонуємо надсилати на електронну пошту: g.boklah@zka.court.gov.ua

    

 Апеляційний суд Закарпатської області

Місцезнаходження суду: 88000, м. Ужгород; вул. Довженка, 7

      

  

         

 

 

Аеляційний суд Закарпатської області діє як суд апеляційної інстанції, а у випадках, визначених процесуальним законом - як суди першої інстанції, з розгляду цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних справ, а також справ про адміністративні правопоорушення.

 

Порядок організації і діяльності апеляційного суду встновлюється Законом України «Про судоустрій і статус суддів» від 02.06.2016 року за № 1402-VIII.

 

До складу апеляційного суду входять голова суду, заступники та судді. Також, в апеляційному суді  утворені судова палата з розгляду кримінальних  справ та справ про адміністративні правопорушення та судова палата з розгляду цивільних справ, які очолюють секретарі палат.

 

Повноваження голови апеляційного суду визначаються статтею 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Заступники голови апеляційного суду здійснюють адміністративні  повноваження, визначені головою суду. Секретарі судових палат, які призначені з  числа суддів, організовують роботу відповідної палати, контролюють здійснення аналізу та узагальнення судової практики у справах, віднесених до компетенції палати, інформують збори  суддів апеляційного суду про діяльність судової палати.

 

Організаційне забезпечення роботи апеляційного суду Закарпатської  області здійснює  його апарат, який очолює керівник апарату. Він несе персональну відповідальність  за належне організаційне забезпечення суду, суддів та судового процесу, функціонування автоматизованої системи документообігу, інформує збори суддів про свою діяльність. Керівник апарату призначає на посаду та звільняє з посади працівників апарату суду, застосовує до них заохочення та накладає дисциплінарні стягнення.

 

В апараті апеляційного суду  Закарпатської області створені  відділи:

-  відділ діловодства та обліку звернень громадян – канцелярія суду;

-  відділ забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення;

-  відділ забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ;

-  відділ режимно-секретної роботи;

-  відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності;

-  відділ матеріально-технічного забезпечення та інформаційних технологій;

-  відділ управління персоналом;

-  служба судових розпорядників;

-  головний спеціаліст із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретар).

 

Свої функції відділи здійснюють на підставі положення про відповідний відділ, затвердженого керівником апарату апеляційного суду.                                     

В частині кадрового та фінансового обслуговування до апарату суду прикріплюються помічники суддів.

 

Для забезпечення суддів нормативно-правовими актами,  матеріалами судової практики, спеціальною науковою літературою в апеляційному суді створена бібліотека.

 

 


Переглянути більшу мапу