flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Голова Апеляційного суду Ганна Фазикош викладатиме курс для майбутніх служителів Феміди

11 вересня 2017, 14:24

Днями у Києві відбувся тренінг для тренерів з викладання курсу для кандидатів на посаду судді “Основоположні принципи та права людини”.  Традиційно, захід організований Національною школою суддів України (НШСУ) у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”. Даний тренінг є складовою І блоку Програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді “Основи організації суду та діяльності судді”.

Участь у навчанні взяла голова Апеляційного суду Закарпатської області, викладач НШСУ, тренер навчальних курсів з вивчення Конвенції та практики ЄСПЛ Ганна Фазикош.

Особлива увага учасників тренінгу була направлена на   ознайомлення та вивчення основних аспектів курсу, зокрема: конвенційного механізму захисту прав людини, структури та виконання рішень ЄСПЛ, пошук рішень ЄСПЛ у базі HUDOC. Під час заходу судді – викладачі НШСУ апробували тестові завдання, призначені актуалізувати знання, отримані в результаті самостійного опрацювання рішень ЄСПЛ та перегляду відеоматеріалів ЄСПЛ.

У підсумку, проаналізувавши структурні елементи навчання, судді мали нагоду поспілкуватися з експертами з тематики кожного модуля й висловили власні зауваження щодо окремих вправ та формулювання завдань.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області

за матеріалами НШСУ