flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді апеляційної інстанції краю продовжують вдосконалювати рівень кваліфікації у Львові

23 серпня 2017, 09:43

Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України (НШСУ) з метою підвищення кваліфікації суддів місцевих загальних та апеляційних судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей проводить ІV-ий семінар на тему: “Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді, як основні елементи довіри до суду”.

Від Апеляційного суду Закарпатської області участь у навчальному заході взяли секретар судової палати з розгляду цивільних справ Олена Кожух та суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Іван Феєр.

Для учасників семінару організатори підготували змістовний та корисний лекційний матеріал. Тематика семінару охопила широкий спектр питань у сфері судочинства та комунікації судів із засобами масової інформації. У якості викладачів виступили судді, науковці, експерти з комунікації в системі правосуддя та журналісти.

У рамках заходу судді мали можливість ознайомитися з цікавими місцями Львова, які безпосередньо пов’язані із здійсненням правосуддя.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області