flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваного у вчиненні тяжкого та особливо тяжкого злочинів суд апеляційної інстанції залишив під вартою

18 серпня 2017, 09:11

Днями Апеляційний суд Закарпатської області розглянув апеляційну скаргу захисника підозрюваного у вчиненні тяжкого та особливо тяжкого злочинів. У ній адвокат переконував суд у необхідності скасування ухвали місцевого суду, просив постановити нову ухвалу, якою відмовити в задоволенні клопотання слідчого про продовження строку тримання його підзахисного під вартою.

Вивчивши матеріали кримінального провадження та заслухавши пояснення учасників судового процесу колегія суддів не знайшла підстав для задоволення апеляційної скарги захисника. Відтак суд дійшов висновку, що слідчим суддею обґрунтовано продовжено строк тримання під вартою, а більш м’який запобіжний захід не зможе відвернути ризики, а саме: невиконання підозрюваним процесуальних обов'язків, незаконний вплив на потерпілого та свідків, переховування від органів досудового розслідування та суду.

Ухвалою слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду підозрюваному продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою  без визначення розміру застави до 2 жовтня 2017 року.

Наразі триває  досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 42-річного громадянина Російської Федерації, який проживає  в обласному центрі. Його підозрюють у вчиненні закінченого замаху на вбивство двох осіб та інших злочинів, передбачених ч.1 ст. 263 та ч. 2 ст.15 – п.5 ч. 2 ст. 115 КК України.  Чоловіку загрожує довічне позбавлення волі.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області