flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформуємо про розгляд апеляційних скарг щодо мера Чопа

13 червня 2017, 15:37

У вівторок, 13 червня 2017 року, апеляційний суд Закарпатської області розглянув апеляційні скарги  захисників на ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, якими застосовано щодо мера Чопа, підозрюваного за ч.3 ст. 368 КК України (Одержання неправомірної вигоди) запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі один мільйон гривень та накладено арешт на тимчасово вилучене майно.

Вивчивши матеріали справи та заслухавши учасників судового процесу колегія суддів визнала,  що визначений місцевим судом розмір застави 1 млн. гривень з урахуванням доходів, які отримує підозрюваний, - є непомірним, не вбачала підстав для визнання у даній справі обставин, встановлених слідчим суддею як виключні випадки, що дають підстави для призначення застави у розмірі понад 625 прожиткових мінімумів, що відповідає 1 млн. гривень.

Відтак, з вищенаведених причин суд апеляційної інстанції краю залишив мера Чопа під вартою, зменшивши розмір застави до 128 тис. гривень, а також залишив у силі рішення слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду щодо  арешту майна.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області