flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

У День захисту дітей ужгородські школярі побачили роботу Апеляційного суду зсередини

02 червня 2017, 08:56

У четвер, 1 червня 2017 року, з нагоди відзначення Дня захисту дітей Апеляційний суд краю вперше відчинив свої двері найменшим відвідувачам - учням навчальних закладів міста. Зокрема, до суду завітали  понад тридцять школярів десятих класів Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка, Ужгородської класичної гімназії та Ужгородської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням англійської мови.

Програма  екскурсії передбачала низку освітньо - інформаційних заходів, які орієнтовані на підвищення рівня правової культури і правової освіти у школярів. У рамках візиту учні ознайомилися з діяльністю суду апеляційної інстанції краю, роботою суддів та працівників апарату суду, відвідали загальну, кримінальну й цивільну канцелярії, а також мали нагоду бути присутніми у відкритому судовому засіданні під час розгляду кримінальної справи.

 

 

У рамках Дня відкритих дверей з учнями зустрілися Голова суду Ганна Фазикош та судді-спікери - Олена Кожух та Іван Стан. Очільниця установи привітала школярів й під час бесіди ознайомила їх з особливостями щоденної роботи суддів, яка передбачає постійне професійне зростання та безперервне інтелектуальне збагачення.

 

Під час спілкування з учнями  судді-спікери поділились власним досвідом роботи на посаді судді, поінформували школярів про роботу суддів та обов’язки, яких вони дотримуються під час здійснення правосуддя. При цьому, наголосили, що професія юриста, зокрема, судді – нелегка, і водночас – почесна, та  перш за все, вона потребує величезного рівня відповідальності. Крім того, судді розповіли про особливості розгляду деяких найбільш актуальних категорій справ, які стосуються інтересів дітей.

До бесіди долучилися помічник судді Мирослава Зюзя та секретар судових засідань Андріана Юрочко. Останні детально розповіли гостям заходу про свої функціональні обов’язки та специфіку роботи.

 

У підсумку судді та працівники суду побажали школярам успіхів у навчанні та свідомого вибору майбутньої професії, наголосивши, що наполегливість, терпіння, знання та кропітка праця над собою є запорукою успіху.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області