flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Загальнонаціональний форум став комунікаційним майданчиком для представників судової влади та ЗМІ

23 травня 2017, 11:10

     У понеділок, 22 травня 2017 року, у місті Києві пройшов загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», участь у якому взяли представники вищих судових органів влади та ЗМІ.

     До заходу долучилися й інші регіони України, у тому числі судді, керівники апарату та прес - секретарі місцевих і апеляційного суду краю, а також журналісти. На базі Закарпатського окружного адміністративного суду за сприяння територіального управління Державної судової адміністрації була проведена відеотрансляція форуму.

     Загалом, даний захід відбувся з ініціативи Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

     В Україні форум такого масштабу відбувся вперше, його метою було обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

     Відтак, упродовж роботи трьох сесій, учасники заходу не лише ділилися думками відносно проблемних питань, які виникають у налагодженні співпраці судів та ЗМІ, а й шукали шляхи їх вирішення. Крім того,  експерти з комунікації ознайомили присутніх із вітчизняним та зарубіжним досвідом покращення зв’язків між судами й мас-медіа.

     У підсумку,  учасниками була прийнята резолюція  щодо створення робочої групи  для вироблення спільних правил взаємодії.

     Прес-служба апеляційного суду Закарпатської області