flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До новоcтвореного Закарпатського апеляційного суду переведено 8 суддів

22 серпня 2018, 11:30

 Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про переведення суддів апеляційних судів.

До новоствореного Закарпатського апеляційного суду  перевести 8 суддів:

Гошовського Георгія Миколайовича,

Джуга Сергія Дийнешовича,

Кожух Олену Анатоліївну,

Куштана Бориса Петровича,

Мацунича Михайла Васильовича,

Мишинчук Наталію Степанівну,

Собослоя Габора Габоровича,

Фазикош Ганну Василівну.

Нагадаємо, що на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 3 серпня 2018 року, розглядалось питання щодо рекомендування суддів апеляційних судів, які підтвердили здатність здійснювати правосуддя у відповідному суді за результатами кваліфікаційного оцінювання, для переведення на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня без конкурсу.

 Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» ліквідовано апеляційні суди та утворено апеляційні суди в апеляційних округах.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

 

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.