flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Очільниця Апеляційного суду Закарпатської області бере участь у тренінгу з гендерної рівності для суддів

01 серпня 2018, 13:23

З 31 липня по 2 серпня 2018 року в місті Ірпінь Київської області Національна школа суддів України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя” за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади проводить тренінг із гендерної рівності для суддів.

Апеляційний суд Закарпатської області представила його очільниця – Ганна Фазикош.

Серед тренерів присутні – Санья Ніколін – міжнародний сертифікований тренер з гендерних питань; Тетяна Фулей – начальниця відділу науково-методичних досліджень проблем судочинства Національної школи суддів України.

Захід проводиться для суддів, які брали участь у розробці та викладанні навчальних курсів (тренінгів) з тематики Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ у межах проекту “Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя”, та спрямований на підтримання спроможності суддів у реалізації принципу гендерної рівності під час здійснення правосуддя.

У 2014–2015 роках у межах Проекту було проведено “Дослідження гендерної дискримінації у професійному середовищі адвокатів та судді”, за результатами якого підготовлено видання “Гендерна рівність при здійсненні правосуддя” з рекомендаціями для суддів та адвокатів щодо реалізації принципу гендерної рівності в їхній професійні діяльності.

Робочі сесії тренінгу буде присвячено розгляду ролі гендерної рівності у професійному середовищі суддів, особливостей реалізації цього принципу при здійсненні правосуддя, а також огляду положень Конвенції і практики ЄСПЛ щодо дискримінації за ознакою статі. 

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.