flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Закарпатської області проходять підготовку

18 червня 2018, 10:38

Протягом 11–15 червня 2018 року в місті Києві судді судових палат з розгляду цивільних справ апеляційних судів проходили підготовку, яку проводила Національна школа суддів України.

Експертами для проведення підготовки були запрошені досвідчені висококваліфіковані судді та науковці, які мають знання, багатий досвід і володіють навичками викладацької діяльності та умінням застосовувати техніку ефективного навчання.

Серед суддів-слухачів  судді  судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Закарпатської  області Тарас Бисага та Габор Собослой.

Програма підготовки була насиченою, змістовною і передбачала обговорення великої кількості актуальних питань застосування чинного законодавства та особливостей вирішення окремих категорій цивільних справ. Серед проведених тренінгів:  «Перехід права власності на земельну ділянку. Особливості розгляду земельних спорів»,  «Деякі питання, що виникають при розгляді справ із кредитних правовідносин», «Актуальні питання кредитних правовідносин», тощо.

Також  окремо увагу було приділено новелам Цивільного процесуального кодексу в контексті застосування міжнародних стандартів судочинства. Крім того, під час інтерактивних лекцій слухачі обговорювали норми поведінки в позасудовій діяльності, які побудовані з урахуванням особливостей професійної діяльності судді, обміняються думками із колегами щодо необхідності самообмежень в особистому та громадському житті та удосконалять навики вирішення етичних дилем.

Корисною для використання в роботі будуть лекції з українського ділового мовлення та мистецтва правового письма. особливостей декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, механізмів формування професійного самоусвідомлення: самоідентифікацію, саморефлексію і самооцінку, відпрацюють набуті навики з протидії професійному вигоранню.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області