flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформуємо про розгляд апеляційних скарг щодо посадовця міськради

09 лютого 2017, 15:50

У п’ятницю, 10 лютого 2017 року на 9 годину, призначено до розгляду апеляційні скарги  підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди, та прокурора на ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, якою відмовлено в задоволені клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту щодо першого заступника мера Ужгорода.

Нагадаємо, під час судового засідання, яке відбулося 7 лютого 2017 року, підозрюваний заявив клопотання про відкладення розгляду апеляційних скарг через заміну захисника, який напередодні від подальшої участі в провадженні відмовився. Апеляційний суд клопотання задовольнив і відклав розгляд апеляційних скарг на 3 дні.

Принагідно повідомляємо, що списки призначених до розгляду справ, які розміщені на офіційному веб-сайті суду уточнюються та доповнюються наприкінці робочого тижня, а питання про перенесення даного провадження суд вирішив у вівторок, 7 лютого 2017 року, тому інформація на сайті не була оновлена, а остаточні списки не опубліковувались.

Звертаємо увагу, що всі учасники провадження під час судового засідання були попереджені головуючим і вважаються такими, що належним чином повідомлені про час, дату і місце проведення наступного судового засідання. Про розгляд провадження були поінформовані і представники ЗМІ, присутні у залі суду.

Прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області