Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ПРО СУД
ПРЕС-ЦЕНТР
ГРОМАДЯНАМ
ПОКАЗНИКИ ДІЯЛЬНОСТІ
ІНШЕ
На виконання Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» від 08 квітня 2014 року № 1188-18, головою апеляційного суду Волинської області 11 квітня 2014 року було видано наказ «Про складання повноважень голови апеляційного суду» та наказ «Про складання повноважень заступників голови та секретарів судових палат апеляційного суду».
16 квітня 2014 року о 09 годині відбулись збори суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду питання порядку денного, якого було обрання секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду. На зборах суддів були присутні 15 суддів із 17 фактично працюючих суддів палати, 2 із яких знаходяться у відпустці.
На посаду секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду було запропоновано кандидатури таких суддів: Опейди В.О., Бешти Г.Б. та Клока О.М.
Судді Опейда В.О. та Клок О.М. зняли свої кандидатури. В результаті підрахунку голосів таємного голосування по виборах секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду обрано Бешту Г.Б. (за 14, недійсний 1) строком на один рік.

