Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обрано запобіжний захід мешканцю м. Полонне, що кинув гранату в напрямку односельців на грунті неприязних відносин

06 грудня 2018, 14:26

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду  було обрано запобіжний захід у вигляді  тримання під вартою мешканцю м. Полонне, 1978 року народження, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого частино другою статті 15, пунктом 5 частини другої статті 115 (замах на вбивство вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб), частини першою статті 263 ( незаконне поводження з боєприпасами)  Кримінального кодексу України.

 

Так, чоловік   підозрюється у тому, що  2 грудня 2018 року перебуваючи в м. Полонне  та зустрівши  своїх односельців,  з якими  у чоловіка виник словесний конфлікт, за кільце висмикнув запобіжну чеку наявної при собі ручної наступальної осколкової гранати «РГД-5» та кинув її у напрямок трьох молодих чоловіків, з якими вступив у сварку.

В результаті вибуху вказаної гранати, один чоловік отримав тілесне ушкодження, яке не є небезпечним для життя, а інші не отримали жодних ушкоджень, так як встигли відійти на безпечну відстань.

При цьому, слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 20 днів, зважаючи на те, що підозрюваний вочевидь перебуває у шоковому стані та не може в належний спосіб висловити свою реакцію на подію, що сталася. По кримінальному провадженні призначено ряд експертиз, які також потребують відповідного часу на виконання.  Як вказано в судовому рішенні, з огляду на особливості провадження та стан підозрюваного, терміну в 20 діб є достатньо для збору мінімально необхідної кількості доказів в кримінальному провадженні та встановлення обставин причетності підозрюваного до скоєного злочину.

 Санкція ч. 1 ст. 115 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті за посиланням: http://kmm.km.court.gov.ua/sud2218/  або ж у мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/kmm.km.court.gov.ua/ Telegram.

 

За повідомленням прес-служби суду