Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Шість років позбавлення волі за тяжке тілесне ушкодження, - вирок Дніпровського апеляційного суду

06 грудня 2018, 14:21

Дніпровський апеляційний суд скасував вирок Томаківського районного суду Дніпропетровської області (суд першої інстанції)  у частині призначеного покарання громадянину за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння (частина перша статті 121 Кримінального кодексу України).

Як встановило досудове слідство,  на початку червня 2017 року  між обвинуваченим та потерпілим сталась сварка через мотокосу, яку ремонтував обвинувачений. У день, коли потерпілий в черговий раз звернувся за допомогою до чоловіка, той умисно наніс йому чотири удари вилами в область обох стегон, лівого надпліччя та живота.

Суд першої інстанції ухвалив вирок, яким обвинуваченого чоловіка визнано винним у скоєні вказаного злочину та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі. Проте на підставі ст.75 КК України його було звільнено від відбування покарання та призначено іспитовий строк 3 роки.

Дніпровський апеляційний суд не погодився з рішенням суду першої інстанції та призначив обвинуваченому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

З текстом вироку можна ознайомитись за посиланням.

 

За повідомленням прес-служби суду