Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Колегія суддів Ленінського районного суду міста Харкова  проголосила повний текст ухвали стосовно Нелі Штепи  

25 вересня 2017, 18:20

25 вересня 2017 року колегією суддів Ленінського районного суду міста Харкова оголошено повний текст ухвали про зміну запобіжного заходу обвинуваченій Штепі Нелі Ігорівні.

Нагадуємо, колегією суддів Ленінського районного суду міста Харкова у складі головуючого судді Вікторова В.В., суддів Бондаренка В.В., Грінчук О.П. продовжується розгляд кримінального провадження за обвинуваченням Штепи Н.І. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.110, ч.1 ст.258-3 КК України.

 20 вересня 2017 року в судовому засіданні захисниками обвинуваченої – адвокатами Тананакіним О.В. та Шадріним О.С.  заявлено клопотання про зміну Штепі Н.І. запобіжного заходу з тримання під вартою на інший, не пов'язаний з триманням під вартою запобіжний захід.

Колегією суддів клопотання захисників було задоволене та проголошено резолютивну частину ухвали, якою змінено обраний у відношенні Штепи Н.І. запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт, з забороною цілодобово залишати житло без дозволу суду, та з покладенням на обвинувачену обов’язків прибувати до суду за першою вимогою, не відлучатися із місця постійного проживання, повідомляти суд про зміну свого місця проживання, здати на зберігання відповідним органам паспорт громадянки України, паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд і в’їзд в Україну, носити електронний засіб контролю.

Сьогодні, 25 вересня 2017 року, колегією суддів оголошено повний текст вказаної ухвали.

З повним текстом ухвали колегії суддів є можливість ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.  

Розгляд даного кримінального провадження по суті пред’явлених Штепі Н.І. обвинувачень триває.

Наступне судове засідання відбудеться 26 вересня 2017 року о 12-00 годині в приміщенні Ленінського районного суду міста Харкова, повідомляє прес-служба суду.

Прес-центр судової влади України