Задати питання

Суддю тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

10 травня 2017, 18:14

10 травня 2017 року Третьою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя розглянута дисциплінарна справа, відкрита за заявами голови ГС "Українська спілка Автомайдан" Михайловського А.В. та Берка С.Т. стосовно судді Вишгородського районного суду Київської області Войнаренко Людмили Федорівни і прийняте рішення, згідно з яким зазначену суддю притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нєї дисциплінарне стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення з посади судді.

Згідно з частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» суддя Вишгородського районного суду Київської області Войнаренко Людмила Федорівна тимчасово відсторонюється від здійснення правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення.

Суддя вважається тимчасово відстороненою від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати