Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВРП зупинила розгляд заяви Костянтина Бабенка про звільнення у відставку

08 квітня 2021, 12:45

 

ВРП вирішила зупинити розгляд питання про звільнення судді Шостого апеляційного адміністративного суду Костянтина Бабенка з посади у зв’язку з поданням заяви про відставку. Ця заява надійшла до ВРП 10 березня 2021 року.

Рада прийняла вказане рішення з огляду на такі обставини.

Рішенням Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 1 березня 2021 року суддю Шостого апеляційного адміністративного суду Бабенка К.А. притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади судді.

Вища рада правосуддя має право зупинити розгляд питання про звільнення судді з посади у відставку на час розгляду скарги або заяви, наслідком якої може бути звільнення судді з посади за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Оскільки на розгляді Вищої ради правосуддя перебуває скарга судді Шостого апеляційного адміністративного суду Костянтина Бабенка на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 1 березня 2021 року, на підставі якого суддю може бути звільнено з посади відповідно до пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України, ВРП вирішила зупинити розгляд питання про його звільнення з посади судді у зв’язку з поданням заяви про відставку на час розгляду вказаної скарги.

Вища рада правосуддя