Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
С П И С О К
справ призначених до розгляду в приміщенні
Козелецького районного суду під головуванням судді – Анохіна А.М.
03 травня 2017 року
734/182 10:30 Подання відносно Дворник Дениса Віталійовича-звільнення від призначеного покарання
734/881 10:30 Цаль Микола Іванович ч.4 ст.407 КК України
734/1093 10:40 Столяров Геннадій Генадійович-ч.3 ст.172-20 КУпАП
734/1110 10:40 Купаренко Олексій Олександрович- ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/1109 10:40 Корейко Сергій Валерійович-ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/759 11:00 Заступник керівника Ніжинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області до Тополя Миколи Федоровича; третя особа Берлозівська сільська рада-про припинення користування земельноб ділянкою
734/958 12:00 Потій Тетяна Анатоліївна до Потій Ігора Вікторовича-стягнення аліментів
734/36 14:10 Крупко Едуард Миколайович-ч.2 ст.286 КК України
04 травня 2017 року
734/887 10:20 ПАТ «Приватбанк» до Бондар Володимира Володимировича-стягнення заборгованості
734/747 11:10 Молітвеннік Андрій Павлович до Молітвеннік Богдани Богданівни-розірвання шлюбу
734/760 10:40 Коваль Валентина Павлівна ; Олійникова Світлана Павлівна до Булахівської сільської ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/3485 10:40 Козелецький районний центр зайнятості до Дзиганського Олексія Петровича-відшкодування матеріальної шкоди
734/805 10:40 Марусечко Анатолій Андрійович-ст.246 КК України; Шліпаков Дмитро Миколайович-ст.246 КК України
734/768 11:00 Дудкевич Наталія Микитівна ;Дудкевич Михайло Анатолійович до Берлозівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання незаконним правового акту та скасування державного акту на право власності
734/900 14:00 Мартиненко Тетяна Петрівна до Карпилівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання незаконним правового акту та скасування рішення органу місцевого самоврядування
734/3611 15:00 Возний Денис Сергійович-ч.3 ст.405 КК України
8 травня 2017 року
734/806 10:50 Рязанова Вікторія Михайлівна до Петрівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі; Сердюк Микола Іванович -визнання права власності
734/789 11:00 Боярин Іван Олександрович до Остерської міської ради-визнання протиправними та скасування результатів конкурсу на заняття вакантної посади
10 травня 2017 року
734/64 10:30 Мороз Ольга Василівна до Кіптівської сільської ради 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/867 11:10 Шумар Тетяна Миколаъвна до Шумар Миколи Дмитровича –стягнення аліментів на утримання дружини
734/788 10:50 Макаренко Любов Сергіївна до ПархимівськоїПетрівської сільської ради -визначення додаткового строку для прийняття спадщини
734/730 11:00 Шумейко Володимир Миколайович-ч.1 ст.164 КУпАП
734/873 11:00 Федоренко Владислав Сергійович – ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 307 КК України;
Федоренко Ярослав Петрович – ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 307 КК України;
Кривенко В’ячеслав Данилович – ч. 2 ст. 309, ч. 3 ст. 307 КК України;
Волошин Олександр Сергійович – ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 307 КК України;
Примачок Олександр Федорович – ч. 3 ст. 307 КК України (судове)
734/804 11:30 Сокол Олександр Вікторович до Булахівської сільської ради –визначення додаткового строку для прийняття спадщини
734/803 12:10 Денисюк Олег Віталійович до Берлозівської сільської ради-визначення додаткового строку для прийняття спадщини
734/162 14:00 Василевич Ліана Дмитрівна ; заінтересована особа Київська міська рада-встановлення факту, що має юридичне значення
734/738 14:30 Рибалова Олена Анатоліївна- ч.2 ст.121 КК України
11 травня 2017 року
734/49 10:30 Шокун Василь Григорович до Кіптівської сільської ради-визначення додаткового строку для подання спадщини
734/797 10:40 Колесник Лілія Петрівна до Петрівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/879 10:50 Кирик Олег Григорович;Кирик Григгорій Григорович до Одинцівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/1066 11:00 Каджая Оксана Олександрівна до Булахівської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/1095 11:00 Сіра Олена Володимирівна- Сіра Олена Володимирівна ст..124 КУпАП
734/857 11:00 Матюшко Вадим Васильович до Державного реєстратора прав на нерухоме майно Коваленко В.Ю-про скасування рішення
734/784 11:00 Белін Віктор Васильович до Пархимівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/785 11:20 Кречанін Тетяна Олексіївна до Пархимівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/1067 11:20 Корнійченко Людмила Вікторівна; Саченко Дмитро Іванович до Білейківської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/3536 11:30 Набільський Володимир Миколайович-ч.2 ст.186 КК України
734/786 11:40 Кирик Наталія Петрівна до Кіптівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/924 12:00 Довбуш Володимир Олександрович-ч.4 ст.407 КК України
734/791 12:00 ПАТ «Приватбанк»до Бажан Любові Григорівни-стягнення заборгованості
734/790 12:30 ПАТ «Приватбанк» д Кудінчикова Олега Анатолійовича-стягнення заборгованості
734/139714:00 Явецький Микола Миколайович-ч.4 ст. 407 КК України
15 травня 2017 року
734/928 10:30 Мартиняк Віталій Васильович-ч.4 ст.407 КК України
734/909 10:50 Фасоля Вадим Леонідович- ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/945 10:50 Костюков Олексій Михайлович-ч.1 ст.130 КУпАП
734/984 10:50 Богила Олександр Володимирович -ч.1 ст.130 КУпАП
734/943 10:50 Алєксєєв Микола Володимирович-ч.1 ст.130 КУпАП
734/941 10:50 Козаченко Земфіра Володимирівна- ч.1 ст.184 КУПАП
734/937 10:50 Пахучик Ніна Григорівна-ч.1 ст.184 КУпАП
734/942 10:50 Федотов Іван Володимирович-ч.3 ст.178 КУпАП
734/946 10:50 Германовський Олег Олегович-ч.1 ст.130 КУпАП
734/1016 10:50 Заїка Віталій Іванович-ч.2 ст.187 КУпАП
734/3711 11:00 Петрик Сергій Вікторович; Петрик Свілана Юріївна; Стукало Юрій Миколайович до Хоменко Юрія Миколайовича, треті особи ПАТ СК «Нова» МТСБУ-про відшкодування майнової та моральної шкоди
734/401 12:00 Бєзенков Петро Савелійович заінтересована особа : Сираївська сільська рада-встановлення факту , що має юридичне значення
734/1174 12:00 Подання, відносно Кисіль Володимира Григоровича –про звільнення від покарання
734/693 12:00 Колоколуша Андрій Григоровичдо Внукової Ірини Борисівни-визнання права власності
734/3604 14:00 Сінельник Аркадій Петрович, Сафронова Ірина Петрівна до Котишевої Ірини Володимирівни-про розподіл житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки
734/2739 15:00 ПАТ СК «Уніка» до Марченко Анатолія Васильовича-про відшкодування регресу шкоди
16 травня 2017
734/961 10:40 Шелест Володимир Іванович до Петрівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/948 10:50 ПАТ «Приватбанк до Ташути Людмили Миколаївни-стягнення заборгованості
734/907 10:50 Челаков Віталій Едуардович-ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/908 10:50 Коротков Руслан Фрідонович ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/913 10:50 Зелепухін Стефан Сергійович ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/911 10:50 Бачинський Володимир Іванович- ч.1 ст.172-20 КУпАП
734/965 10:55 Артамонов Владислав Геннадійович-ч.3 ст.172-20 КУпАП
734/891 11:00 Циба Олексій Володимирович до Циби Олесі Валеріївни ; третя особа: служба у справах дітей-про визначення місця проживання малолітніх дітей
734/3066 11:00 Нікітіна Любов Іванівна до Карпилівської сільської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/949 11:20 ПАТ «Приватбанк» до Сочивець Любові Миколаївни –стягнення заборгованості
734/3738 11:30 Андрійченко Олег Олексійович до Кузьменко Євгенія Анатолійовича; Барбарич Валентини Іванівни –усунення перешкод у користуванні житловим будинком
734/397 11:30 ПАТ «Приватбанк» до Харченко Євгенія Миколайовича-про стягнення заборгованості
734/511 11:40 Жеребіло Катерина Іванівна ; Хілько Валентина Іванівна; Надточій Микола Іванович До Кіптівської сільської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/950 11:50 Лобан Роман Митрофанович до Бригинцівської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/3507 12:00 Романчук Сергій Васильович-ч.1 ст.289 КК України
734/923 12:10 Тимошенко Ольга Вікторівна до Патютинської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/935 12:30 Запека Парасковія Петрівна до Патютинської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
17 травня 2017
734/889 10:40 Бардаченко Ольга Іванівна ; Дудак Любов Миколаївна до Білейківської сільської ради ; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/929 11:00 Шостак Максим Олексійович до Бригинцівської сільської ради-визнання права власності
734/120 11:00 Корнійченко Віталій Миколайович-ч.2 ст.389 КК України
734/3043 11:20 Пекур Віталій Юхимович до Державного казначейства України-про відшкодування майнової і моральної шкоди
734/472 12:00 Філімонова Людмила Миколаївна до Шевчик Віталія Володимировича-стягнення грошових коштів
734/417 12:00 ПАТ «Приватбанк» до Бардаченко Олени Юріївни –стягнення заборгованості
734/425 12:20 ПАТ «Приватбанк» до Федосенко Оксани Володимирівни-стягненн заборгованості
734/904 14:20 Протасов Володимир Олександрович до Остерської районної лікарні, треті особи Мінченко Анатолій Васильович;Нестеренко Тетяна Сергіївна-стягнення моральної шкоди
18 травня 2017 року
734/516 11:40 УПФУ в Козелецькому районі до Самкович Наталії Петрівни- про стягнення пенсії
734/1113 12:00 Дзюба Євгеній Анатолійович –ч.3 ст. 407 КК України
734/3106 12:30 ПАТ «Приватбанк» до Бондаренко Катерини Володимирівни-стягнення заборгованості
734/3337 14:10 Кутуков Сергій Олександрович; Кутукова Ніна Гаврилівна; третя особа:Остерська міська рада;Козелецька РДА-про позбавлення батьківських прав
734/3202 15:00 Бондаренко Ігор Віталійович до ДП «Остерський військовий лісгосп»-про скасування наказу
22 травня 2017 року
734/1117 10:50 Тюріна Катерина Миколаївна до Тюріна Олексія Валерійовича –стягнення аліментів
734/1019 Матвієнко Петро Михайлович до Хрещатинської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/1135 12:00 ПАТ КБ «Приватбанк» до Кузьменко Ігоря Володимировича-стягнення заборгованості
734/1049 12:10 Книр Валентина Костянтинович до Берлозівської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/1850 11:00 Розлач Володимир Миколайович –ч.3 ст. 186 КК України
23 травня 2017 року
734/1038 10:40 Полевик Марія Андріївна до Патютинської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-визнання права власності
734/710 10:50 Шокун Олександр Васильович-ч.1 ст.130КУпАП
734/1074 11:50 Павлов Анатолій Миколайович до Кіптівської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/976 12:00 Кісілєвич Вячеслав Ігорович до ТОВ СК «Альфа-гарант» Череди Анатолія Федоровича-стягнення матеріальних збитків
734/979 12:20 ПАТ «Правекс –Банк» до Гамолі Сергія Івановича;Гамолі Наталії Григорівни-стягнення боргу за кредитним дороговором
734/81 14:10 Сердюк Микола Іванович до Петрівської сільської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
24 травня 2017 року
734/3533 10:40 Кузьменко Евген Анатолійович до Козелецького ВДВС Козелецького РУЮ; третя особа: Барбарич Валентина Іванівна-про скасування акту опису й арешту майна
734/754 10:50 Сивун Катерина Якимівна до Хрещатинської сільської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/3049 11:00 Сайко Олександр Петрович-ч.2 ст.286 КК України
25 травня 2017 року
734/2092 11:00 Соколова А.П до Соколова Г.В про поділ майна
734/1138 11:00 Ігнатко Юлія Анатоліївна до Ігнатко Іван Михайловича-стягнення аліментів
734/977 11:00 Перший заступник військового прокурора Львівського гарнізону до Назаренко Олександра Івановича-про відшкодування курсантом витрат
734/856 11:30 Зленко Ніна Миколаївна до Красилівської сільської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/751 11:50 Калашнік Ніна Василівна до Одинцівської міської ради; 3-тя особа: Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
734/45 12:00 Маховська Валентина михайлівна, заінтересована особа :Кіптівська сільська рада-встановлення факту проживання однією сім»єю
29 травня 2017 року
734/1190 10:30 Шевченко Олена Миколаївна до Берлозівської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-визнання права власності
734/738 10:40 Бурун Оксана Володимирівна до Бурун Ігора Васильовича-стягнення аліментів
734/1018 11:00 Жабинець Наталія Василівна до Кіптівської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-встановлення факту прийняття спадщини
734/899 12:00 Шинкаренко Олена Олександрівна до Піц Катерини Миколаївни;Піц Богдана Леонідовича; Піц Романа Леонідовича-про виділ частки із майна
734/1180 12:30 Гордієнко Іван Іванович-ч.4 ст.407 КК України
734/3650 14:10 Тополь Віталій Олександрович до Тополь Віктора Павловича ; третя особа Відділ Держгеокадастру у Козелецькому районі-визнання права власності
30 травня 2017 року
734/1191 10:30 Мешков Олексій Євгенійович до Мешкової Тетяни Анатоліївни-розірвання шлююбу
734/1088 10:50 Софієнко Микола Анатолійович до Бригинцівської сільської ради –визнання права власності
734/905 11:00 Козелецька селищна рада до Квітки(Степура)Руслани Петрівни, яка діє в інтересах Степури Дарини Андріївни ; треті особи Бригинець Н.М; Іваницька І.О;Кульбако Т.Г;Кривицький О.О;Сукретна В.Г-звільнення зайнятої земельної ділянки
734/1121 12:20 Руденко Анатолій Володимирович до Кіптівської сільської ради-встановлення факту родинних вілносин
734/898 14:10 Волошина Таміла Василівна до Волошина Миколи Івановича-скасування державної реєстрації права власності
31 травня 2017 року
734/854 10:40 Лисенко Ірина Павлівна до Лисенко Миколи Антоновича –стягнення аліментів
734/3755 11:00 Зайченко Олександр Васильович-ч.1 ст.121 КК України
01 червня 2017 року
734/1103 11:00 Савченко Роман Володимирович до Патютинської сільської ради; Головне управління Держгеокадастру-визнання права власності
734/1106 11:30 ПАТ»Приватбанк» до Каптюра Дмитра Борисовича- стягнення заборгованості
05 червня 2017 року
734/689 11:00 Заліська Валентина Василівна до Гулевець (Рудецька) Наталії Дмитрівна –встановлення факту проживання однією сім»єю
06 червня 2017 року
734/3782 11:00 Остерська КЕЧ до Галахова Андрія Васильовича-про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки
07 червня 2017 року
734/1188 10:30 Москаленко Ганна Григорівна до Крехаївської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-визнання права власності
08 червня 2017 року
Саченко Надія Володимирівна до Білейківської сільської ради;третя особа Головне управління Держгеокадастру-визнання права власності
Секретар с/з: Музиченко А.М