Графік проведення співбесід у межах первинного кваліфікаційного оцінювання суддів

13 жовтня 2017, 11:54

Відповідно до пункту 21 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Комісія завершує процедури кваліфікаційного оцінювання, розпочаті до набрання чинності цим Законом, за правилами, які діяли на день початку такого кваліфікаційного оцінювання.

Комісія 12 жовтня 2017 року затвердила такий графік проведення співбесід для завершення процедури первинного кваліфікаційного оцінювання:

1) 09 листопада 2017 року:

- Алданової Світлани Олександрівни, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Габрієля Віктора Олександровича, судді апеляційного суду Київської області,

- Глущенко Яни Борисівни, судді Київського апеляційного адміністративного суду,

- Дриги Андрія Миколайовича, судді апеляційного суду Київської області,

- Кропивної Людмили Володимирівни, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Пашкіної Світлани Анатоліївни, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Рудніченко Оксани Миколаївни, судді апеляційного суду Київської області,

- Сливи Юрія Михайловича, судді апеляційного суду Київської області,

- Ященко Ірини Юріївни, судді апеляційного суду Київської області;

2) 14 листопада 2017 року:

- Грибан Інни Олександрівни, судді Київського апеляційного адміністративного суду,

- Губської Олени Анатоліївни, судді Київського апеляційного адміністративного суду,

- Оксененка Олега Миколайовича, судді Київського апеляційного адміністративного суду,

- Пилипенко Олени Євгеніївни, судді Київського апеляційного адміністративного суду,

- Присяжнюка Олега Богдановича, судді Апеляційного суду міста Києва,

- Станіка Сергія Романовича, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Тарасенко Кароліни Віталіївни, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Тищенко Оксани Володимирівни, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Яковлєва Михайла Леонідовича, судді Київського апеляційного господарського суду;

3) 16 листопада 2016 року:

- Андрієнка Володимира Васильовича, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Гаврилюка Олександра Миколайовича, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Гончарова Сергія Августовича, судді Київського апеляційного господарського суду,

- Коцюрби Олександра Петровича, судді апеляційного суду Київської області,

- Свінціцької Олени Петрівни, судді апеляційного суду Київської області,

- Семенцова Юрія Вадимовича, судді апеляційного суду Київської області;

4) 21 листопада 2017 року:

- Скарлат Олени Іванівни, судді Вишгородського районного суду Київської області,

Скрипніка Леоніда Анатолійовича, судді Комсомольського районного суду міста Херсона.

Джерело

За повідомленням прес-служби ВККСУ