• `~
  • 1!
  • 2@
  • 3#
  • 4$
  • 5%
  • 6^
  • 7&
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • -_
  • =+
  • tab
  • q
  • w
  • e
  • r
  • t
  • y
  • u
  • i
  • o
  • p
  • [
  • ]
  • \|
  • caps lock
  • a
  • s
  • d
  • f
  • g
  • h
  • j
  • k
  • l
  • ;:
  • '"
  • Enter
  • shift
  • z
  • x
  • c
  • v
  • b
  • n
  • m
  • ,
  • .
  • /?
  • shift
  • Очистити
  • Укр
  •  
  • Сховати
  • '~
  • 1!
  • 2"
  • 3
  • 4;
  • 5%
  • 6:
  • 7?
  • 8*
  • 9(
  • 0)
  • -_
  • =+
  • tab
  • й
  • ц
  • у
  • к
  • е
  • н
  • г
  • ш
  • щ
  • з
  • х
  • ї
  • /\
  • caps lock
  • ф
  • і
  • в
  • а
  • п
  • р
  • о
  • л
  • д
  • ж
  • є
  • Enter
  • shift
  • я
  • ч
  • с
  • м
  • и
  • т
  • ь
  • б
  • ю
  • .,
  • shift
  • Очистити
  • Eng
  •  
  • Сховати
Судова влада України
Судова влада України
Прес-центр судової влади
Інформація з питань функціонування автоматизованої системи документообігу суду
Кубок Феміди 2016
Виконання ЗУ Про запобігання корупції
Очищення влади
Технічна підтримка
Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство

Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Національне агенство з питань запобігання корупції
Єдиний реєстр адвокатів України
Офiцiйне представництво Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал

Рішення чергового ІХ з’їзду суддів України від 14 листопада 2008 р.

 

 



РІШЕННЯ

чергового ІХ з’їзду суддів України
від 14 листопада 2008 р.
м. Київ

 

Про обрання Ради суддів України


 

Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 112 та ч. 2 ст. 116 Закону України “Про судоустрій України” обрати Раду суддів України в такому складі:

 

Лилак
Дмитро
Дмитрович
-
- суддя Конституційного Суду України
(від суддів Конституційного Суду України);
Волков
Олександр
Федорович
-
- голова Військової судової колегії Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Гуменюк
Василь
Іванович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Жук
В’ячеслав
Григорович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Косарєв
Валентин
Іванович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Кривенда
Олег
Вікторович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Маринченко
Віктор
Лаврентійович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Пилипчук
Петро
Пилипович
-
- Перший заступник Голови Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Пшонка
Микола
Павлович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Щотка
Станіслав
Олексійович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України);
Лунін
Сергій
Вікторович
-
- перший заступник голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Автономної Республіки Крим);
Катаров
Павло
Георгійович
-
- заступник голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Автономної Республіки Крим);
Стеблюк
Людмила
Павлівна
-
- голова Апеляційного суду Вінницької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Вінницької області);
Філюк
Петро
Тодосьович
-
- голова Апеляційного суду Волинської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Волинської області);
Віхров
Володимир
Васильович
-
- голова Апеляційного суду Дніпропетровської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Дніпропетровської області);
Приміч
Ганна
Іванівна
-
- голова Криворізького районного суду Дніпропетровської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Дніпропетровської області);
Лісова
Валентина
Іванівна
-
- голова Апеляційного суду Донецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Донецької області);
Шабанова
Валентина Олександрівна
-
- заступник голови Апеляційного суду Донецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Донецької області);
Прокопчук
Сергій
Миколайович
-
- голова Апеляційного суду Житомирської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Житомирської області);
Демченко
Сергій
Миколайович
-
- голова Апеляційного суду Закарпатської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Закарпатської області);
Городовенко
Віктор
Валентинович
-
- голова Апеляційного суду Запорізької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Запорізької області);
Пушкарьова
Світлана
Павлівна
-
- голова Василівського районного суду Запорізької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Запорізької області);
Гвоздик
Павло
Олександрович
-
- голова Апеляційного суду Івано-Франківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Івано-Франківської області);
Нечипоренко
Юрій
Аркадійович
-
- голова Апеляційного суду Київської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Київської області);
Шилова
Тетяна
Семенівна
-
- суддя Апеляційного суду Київської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Київської області);
Медведенко
Юрій
Сергійович
-
- голова Апеляційного суду Кіровоградської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Кіровоградської області);
Візір
Анатолій
Михайлович
-
- голова Апеляційного суду Луганської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Луганської області);
Міщенко
Станіслав
Миколайович
-
- суддя Верховного Суду України
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Луганської області);
Государський
Валентин
Францович
-
- голова Апеляційного суду Львівської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Львівської області);
Хомік
Іван
Михайлович
-
- голова Апеляційного суду Миколаївської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Миколаївської області);
Луняченко
Анатолій
Васильович
-
- голова Апеляційного суду Одеської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Одеської області);
Лічман
Леонід
Григорович
-
- голова Малиновського районного суду м. Одеси
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Одеської області);
Оніщенко
Віталій
Іларіонович
-
- голова Апеляційного суду Полтавської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Полтавської області);
Малько
Ольга
Сергіївна
-
- голова Апеляційного суду Рівненської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Рівненської області);
Луговий
Микола
Григорович
-
- голова Апеляційного суду Сумської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Сумської області);
Деркач
Лідія
Іванівна
-
- голова Апеляційного суду Тернопільської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Тернопільської області);
Коростійова
Валентина
Іванівна
-
- суддя Апеляційного суду Харківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Харківської області);
Орлова
Світлана
Олександрівна
-
- суддя Апеляційного суду Харківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Харківської області);
Іванищук
Анатолій
Петрович
-
- голова Апеляційного суду Херсонської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Херсонської області);
Леванчук
Олексій
Миколайович
-
- голова Апеляційного суду Хмельницької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Хмельницької області);
Подорога
Віктор
Миколайович
-
- голова Апеляційного суду Черкаської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Черкаської області);
Черновський
Олексій
Костянтинович
-
- голова Апеляційного суду Чернівецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Чернівецької області);
Ярошенко
Микола
Петрович
-
- голова Апеляційного суду Чернігівської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Чернігівської області);
Чернушенко
Антон
Васильович
-
- голова Апеляційного суду м. Києва
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Києва);
Лобанов
Володимир
Андрійович
-
- голова Деснянського районного суду м. Києва
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Києва);
Погребняк
Станіслав
Васильович
-
- голова Апеляційного суду м. Севастополя
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Севастополя);
Бадахова
Тамара
Панасівна
-
- голова Донецького апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Бачун
Олег
Володимирович
-
- голова Окружного адміністративного суду м. Києва
(від суддів адміністративних судів);
Білуга
Сергій
Володимирович
-
- суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Денісов
Анатолій
Олексійович
- в.о. голови Київського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Ємельянова -
Валентина
Іванівна
-
- голова Харківського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Мартиненко-
Олександр
Васильович
-
- голова Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Матолич -
Степан
Васильович
-
- суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Панченко -
Олександр
Никифорович
-
- заступник Голови Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Смокович
Михайло
Іванович
-
- суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Сорока
Микола
Олексійович
-
- суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Усенко
Євгенія
Андріївна
-
- суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів);
Шеренін
Юрій
Леонідович
-
- голова Севастопольського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Штогун
Сергій
Григорович
-
- в.о. голови Київського окружного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів);
Балик
Володимир
Михайлович
- голова Господарського суду Кіровоградської області
(від суддів господарських судів);
Балух -
Валерій
Сергійович
-
- голова Одеського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Демянчук
Юрій
Григорович
-
- голова Господарського суду Рівненської області
(від суддів господарських судів);
Зав’язун
Василь
Степанович
-
- голова Житомирського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Зуєвич
Аза Муса-Кизи
-
- голова Луганського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Капацин
Надія
Василівна
-
- суддя Київського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Коваль
Володимир
Миколайович
-
- голова Севастопольського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Кот
Олександр
Васильович
-
- суддя Вищого господарського суду України
(від суддів господарських судів);
Кухар
Василь
Іванович
-
- голова Харківського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Мазовіта
Богдан
Степанович
-
- голова Львівського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Москаленко
Віктор
Семенович
-
- заступник Голови Вищого господарського суду України
(від суддів господарських судів);
Плевако
Володимир
Іванович
-
- голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Саранюк
Василь
Іванович
-
- голова Господарського суду м. Києва
(від суддів господарських судів);
Стахурський
Микола
Феодосійович
-
- голова Київського міжобласного апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Татьков
Віктор
Іванович
-
- голова Донецького апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів);
Шевченко
Валентин
Павлович
-
- голова Військового апеляційного суду Центрального регіону
(від суддів військових судів);
Омельченко
Анатолій
Федорович
-
- голова Військового апеляційного суду Військово-Морських Сил
(від суддів військових судів);
Присяжнюк
Олег
Богданович
- голова Військового місцевого суду Київського гарнізону
(від суддів військових судів).

Головуючий
на ІХ з’їзді суддів України
-
П.П. Пилипчук

 


 
 
Трансляція судового засідання «Вбивства 39 людей 20.02.2014 під час Євромайдану»
Інформація щодо стадій розгляду судових справ
Судовий збір
Громадянам
XIV з’їзд суддів України
Розпорядникам бюджетних коштів
Система оцінювання роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи
До уваги суддів та працівників апарату Донецької та Луганської областей
Конфлікт інтересів у судовій системі (нормативно правова база)
Санаторно - курортний лікувальний центр 'Шкло'
Міжнародні стандарти судочинства
Стратегія розвитку судової системи в Україні на 2015-2020 рокии
Інструкція з діловодства
Рішення Європейського суду
Положення про автоматизовану систему документообігу суду
Проведення судових засідань в режимі відеоконференції
Безкоштовна правова допомога
Концепція галузевої програми інформатизації судів
Судова влада України у мережі Facebook
Канал на Youtube

© 2002-2016 Державна судова адміністрація України
лист вебмайстру